0%
article-15
16.04.2016

Виконання робіт з очищення ставу

Для забезпечення необхідного дебету води в ставках в с. Почуйки і подальшого використання води для зрошення на полях ПСП «Україна», фахівцями ТОВ «ЕРІДОН БУД» проведений комплекс заходів щодо очищення ставку. Виконання робіт відбувалось в два етапи:


article-15-photo-2

Етап №1 Механічне очищення прибережної зони ставку. 

Очищення та благоустрій берегової зони, видалення очерету, мулу, сміття, поглиблення дна. Формування зони забору води для дизельної насосної станції. Забезпечення необхідного рельєфу дна для акумулювання води в зоні забору перед насосною станцією.

article-15-photo-3

Етап №2 Формування русла і відновлення водотоку (до основного ставку) по верхнім озерам.

Оскільки роботи виконувались весною, і не було гарантії, що став після спуску води зможе наповнитися повністю, то прийнято рішення не спускати воду в ставку, а виконати роботи спеціалізованим екскаватором-амфібією, який виконує всі роботи і тримається на плаву.

article-15-photo-4
Виконання робіт з очищення ставу - Eridon Bud - Image - 2 Виконання робіт з очищення ставу - Eridon Bud - Image - 3 Виконання робіт з очищення ставу - Eridon Bud - Image - 4 Виконання робіт з очищення ставу - Eridon Bud - Image - 5 Виконання робіт з очищення ставу - Eridon Bud - Image - 6