0%
article-16
16.06.2017

Будівництво трубопроводу і монтаж обладнання для СТОВ «СТЕБНЕ»

Ще одним із реалізованих проектів зрошення став комплекс робіт для СТОВ «СТЕБНЕ». Особливістю його є те що для подачі води до дощувальної машини, воду необхідно «підіймати» у два етапи, перший – від існуючої ГНС (головної насосної станції) у водонакопичувальний басейн, другий – з басейну безпосередньо до машини.

article-16-photo-2

Для цього було вирішено ряд завдань, серед яких реконструкція водонакопичувального басейну, заміна насосного обладнання в приміщені насосної станції другого підйому, прокладання нового трубопроводу, а також підбір та встановлення дощувальної машини.

Крім того зрошувальна система закомплектувана таким чином, щоб в Замовника була можливість в подальшому збільшувати зрошувальні площі.

article-16-photo-3
Будівництво трубопроводу і монтаж обладнання для СТОВ «СТЕБНЕ»  - Eridon Bud - Image - 2 Будівництво трубопроводу і монтаж обладнання для СТОВ «СТЕБНЕ»  - Eridon Bud - Image - 3 Будівництво трубопроводу і монтаж обладнання для СТОВ «СТЕБНЕ»  - Eridon Bud - Image - 4 Будівництво трубопроводу і монтаж обладнання для СТОВ «СТЕБНЕ»  - Eridon Bud - Image - 5